Behang Casamance - Camengo

De collecties van CASAMANCE getuigen van een TIJDLOOS en DUURZAAM BEHANG-type.

De zeer kenmerkende dessins worden telkens extra versterkt door een prachtig kleurenpalet.

Vaak subtiel, klassiek maar ook modern en hedendaags. Ethnische, naturelle sferen, maar evengoed de Engelse huiskamerstijl.

De collecties zijn gemengd qua kwaliteit; zowel op vlies, maar vooral nog vaak vinyl op papier = stevige kwaliteit !!

Voorgestelde collecties -ABSTRACT, ACAJOU, ACANTHE, ANTIPODES, CRISTAL, INSTANT, LOGGIA, MERIDIENNE, PARALLELE, PETRA, AZULI, CANOPEE, LISBOA, CALDEIRA, RIVE DROITE, EFFERVESCENCE-

>> WEBSITE

   

CAMENGO is daarentegen een jonger en frisser zusje, dat zie je aan de dessins en de kleuren.

Allemaal op vlies!

Voorgestelde collecties -PALOMA & PERSPECTIVES-

>> WEBSITE

   

CASAMANCE ACAJOU 73330649

CASAMANCE ACAJOU 73340461

CASAMANCE ACAJOU 73370277


CASAMANCE ACAJOU 73340155

CASAMANCE LOGGIA 73280267

CASAMANCE LOGGIA 73270356


CASAMANCE LOGGIA 73280136

CASAMANCE LISBOA1

CASAMANCE ACAJOU 73370175


CASAMANCE LOGGIA 73250381

CASAMANCE Rive droite-2

CASAMANCE Rive droite-1


CASAMANCE Rive droite-9

CASAMANCE Rive droite-13

CASAMANCE Rive droite-8


CASAMANCE Rive droite-12

CASAMANCE LISBOA2

CASAMANCE LISBOA14


CASAMANCE Rive droite-11

CASAMANCE Rive droite-3

CASAMANCE Rive droite-7


CASAMANCE CANOPEE7

CASAMANCE CANOPEE11

CASAMANCE CANOPEE16


CASAMANCE CANOPEE13

CASAMANCE CANOPEE10

CASAMANCE CANOPEE15


CASAMANCE CANOPEE2

CASAMANCE CANOPEE9

CASAMANCE Rive droite-5


CASAMANCE Rive droite-4

CASAMANCE CANOPEE12

CASAMANCE Rive droite-10


CASAMANCE Rive droite-6

CASAMANCE CANOPEE5

CASAMANCE CANOPEE6


CASAMANCE CANOPEE3

CASAMANCE CANOPEE8

CASAMANCE CANOPEE1


CASAMANCE Caldeira11

CASAMANCE CANOPEE14

Azuli 73040384


Azuli Amethyste

Azuli 73000629

Azuli 73020275


Azuli 73040124

Azuli 73050287

Azuli 73000741


Azuli 73030194

Azuli

Petra 72910494


Petra 72960172

Petra 72880854

Petra 72900378


Petra 72880769

Petra 72910494

Petra 72930186


Effervescence 72570591

Effervescence 72590145

Effervescence 72580637


Effervescence 72550325

Effervescence 72590278

Effervescence 72530367


Effervescence 72560658

Effervescence 72530697

Caractère 72710265


Caractère 72681674

Caractère 72710319

Caractère 72700647


Caractère 72690457

Caractère 72730379

Caractère 72710478


Caractère 72730264

CASAMANCE LISBOA19

Caractère 72681553


Caractère 72730185

Place Vendôme 72510248

Place Vendôme 72500213


Place Vendôme 72500438

Place Vendôme 72510794

DANDY 17


Antipodes 9721604

Antipodes 9711008

CASAMANCE LISBOA13


CASAMANCE LISBOA17

Antipodes 9740356

Antipodes 9730179


Antipodes 9740449

Antipodes 9740537

Antipodes 9721105


Perspectives 72320321

Perspectives 72330347

Perspectives 72320426


Perspectives 72330458

Perspectives 72290414

Perspectives 72310272


Perspectives 72300435

Perspectives 72320218

Paloma 72260412


Perspectives 72290128

Perspectives 72300225

Perspectives 72330458


Paloma 72260206

Paloma 72220824

Paloma 72250309


Paloma 72260309

Paloma 72270103

Paloma 72240309


Paloma 72240618

Paloma 72220927

Paloma 72240412


Parallele 70010686

Parallele 70030345

Parallele 70020912


Parallele 70020912

Parallele 70010686

Parallele 70020732


Parallele 70010353

CASAMANCE LISBOA8

CASAMANCE LISBOA18


CASAMANCE LISBOA16

Parallele 70020198

Meridienne 72090915


Meridienne 72062015

Meridienne 72090534

Meridienne 72090122


Meridienne 72070452

Meridienne 72110257

Meridienne 72070341


Instant 72401402

Meridienne 72110155

Meridienne 72100353


Meridienne 72080450

Casamance instant

Instant 72440447


Instant 72430453

Casamance instant2

Instant 72430228


Casamance instant3

Instant 72430667

CASAMANCE LISBOA4


Instant 72430453

CASAMANCE LISBOA12

Instant 72402432


Instant 72420240

Instant 72410408

Cristal 72190658


Cristal 72181970

Cristal 72200450

Cristal 72181772


Cristal 72200549

CASAMANCE LISBOA6

CASAMANCE LISBOA11


CASAMANCE LISBOA5

CASAMANCE LISBOA15

CASAMANCE LISBOA3


CASAMANCE LISBOA10

CASAMANCE LISBOA9

CASAMANCE LOGGIA 73260371


CASAMANCE LOGGIA 73290327

CASAMANCE LOGGIA 73240381

CASAMANCE LOGGIA 73250178


CASAMANCE LOGGIA 73300286

CASAMANCE LOGGIA 73300286

CASAMANCE ACAJOU 73360169


CASAMANCE LOGGIA 73260148

CASAMANCE ACAJOU 73320635

CASAMANCE ACAJOU 73320125


CASAMANCE ACAJOU 73330445